چطور یه سایت رو با سئو از دیده نشدن نجات بدیم؟ سئو مثل یه معجزس.بدون سئو وجود سایت بی معناس.

شاید اگر تو شرایطی بودین که هیچ رقیب یا سایت دیگه ای وجود نداشت نیازی به سئو نداشتین و با یک سرچ ساده سایتتون به عنوان اولین نتیجه ی جستجو بالا میومد.

اما ما داریم توی دنیایی زندگی می کنیم که هر روزه هزاران بیزینس و وبسایت وجود داره که برای بیشتر دیده شدن نیازمند یه سری اصول اولیه و پایه هستن و مهم ترین اون ها سئو هست که اگر بهش توجه نشه آسیبش رو خود ما می بینیم.

بیاید با یک مثال ساده قضیه رو براتون قابل درک کنم.فکر کنید که شما یک خریدار هستید و محصول مورد نیازتون رو توی موتورهای جستجو جستجو کردین.شما به عنوان یک کاربر صفحه هایی که براتون اومده رو از اول به آخر بررسی می کنید یا برعکس؟ خب طبیعتا هرکس از اولین سایتی که براش اومده شروع می کنه چون که یک سایت هرچقدر که قوی تر عمل کرده باشه توی نتایج جستجو بهتر دیده میشه و این به کاربر حس اطمینان خاطر میده که سایت هایی که جزء اولین گزینه ها براش اومده حتما یک وبسایت قابل اطمینانه که تعداد زیادی از افراد از اون خرید کردن و امتحان خودشو به خوبی پس داده.همین باعث میشه که بازدید کننده ی وبسایت تبدیل به مشتری شه و یا حتی مخاطب وبسایت شما رو همیشه برای خرید انتخاب کنه.

سوال اصلی که پیش میاد اینه که چی میشه یک وبسایت توی نتایج جستجو بهتر از یک وبسایت دیگه با همون خدمات ظاهر میشه؟

همونجور که اول متن هم بهش اشاره کردم سئو وبسایت و کسب و کار شما رو قویتر میکنه و بازدید کننده ها رو به صفحه اتون میاره.

حالا اصلا سئو چیه و چطور عمل میکنه؟

حتما با موتورهای جستجویی مثل گوگل و بینگ آشنایی  دارید.موتور جستجو رو به عنوان یک کتابخانه ی بزرگ فرض کنید.حالا این کتابخانه ربات هایی رو به عنوان کتابدار داره که اون ها با رفتن به وبسایت ها و صفحات مختلف که در اینجا همون کتاب میشه اطلاعات رو جمع آوری میکنه و توی فهرست نگهداری میکنه.وقتی که کاربر داره چیزی رو جستجو میکنه از توی فهرستی که بوجود اومده موتور جستجو کتاب(یا یک صفحه وب) رو براش فراهم میکنه.

 

برای بدست آوردن رتبه های بهتر توی موتور جستجو پرداخت پول به موتورهای جستجو هیچ کمکی نمیکنه.هر وبسایتی نیاز به یک کارشناس سئو داره; اینجاس که گروه اسکوپ به کمکتون میاد تا با متخصص هایی که داره  توی رسیدن به موفقیت شما رو یاری کنه.

حالا اگر که فردی رو مسئول سئو سایتمون کردیم که تخصص لازم برای این کارو نداشته باشه چه اتفاقی برای بیزینسمون میفته؟

مثالی براتون میزنیم که اهمیت توجه به قوانین سئو رو برامون روشن تر میکنه. فکر کنیم که می خوایم یک دستبند طلا بخریم.خرید دستبند طلا رو جستجو میکنیم و وبسایتی هایی که برامون میاره رو باز می کنیم تا ظاهر و قیمت دستبند هر فروشگاه رو بررسی کنیم.بین صفحه هایی که باز کردیم انتظار داریم که همشون فهرستی از دستبند های طلا موجود توی سایت رو بهمون نشون بدن اما یک وبسایت باز شده که فروش اکسسوری های بدل داره که خب طبیعتا باعث میشه ما توی کسری از ثانیه بدون اینکه حتی محصولات سایت رو بررسی کنیم اون رو ببندیم چون که ما دنبال دستبند طلا بودیم و عملا سایتی که محصولات بدل داره به کارمون نمیاد حداقل نه تا وقتی که محصول مورد نظرمون رو پیدا نکردیم.

اینکه کسی وارد سایت ما بشه و به سرعت ازش خارج بشه باعث میشه که به سایتمون آسیب وارد شه. این یکی از چندین آسیب هاییه که نداشتن یک متخصص سئو به سایتمون وارد میکنه.

حالا چه اتفاقی افتاده که صفحه ای با محتوای بی ربط به جستجوی ما باز شده؟

این برمیگرده به این موضوع که کارشناس سئوی سایت احتمالا اصول اساسی و پایه ی سئو رو به خوبی درک نکرده و فقط برای گرفتن بازدید به هر قیمتی محتوا رو توی سایت قرار داده که همین باعث از بین رفتن بازدید کننده میشه و موتور جستجو به مرور سایت رو از رتبه های نتایج جستجو خارج میکنه.پس باز هم به این نتیجه رسیدیم که سئو کار هرکسی نیست و اونو باید به دست افراد متخصصی که تجربه و علم کافی این کار رو دارن سپرد.گروه اسکوپ یه تیم قابل اعتماده که با دانشی که داره کسب و کارتونو از رقبا متمایز میکنه و همیشه سایت شما رو توی صفحه ی اول جستجو نگه میداره.

نتیجه

چیزی که اهمیت زیادی داره توی فرآیند بهینه سازی وبسایت اینه که باید صبر و حوصله ی زیادی به خرج داد.اما معمولا کسب و کار ها به ما مراجعه می کنن و انتظار اینو دارن که با کوتاه‌ترین مسیر و با کمترین تلاش به نتایج ایده آلی که میخوان برسن این در حالیه که سئو به عمل و زمان زیادی احتیاج داره.هیچ استراتژی سئویی وجود نداره که بتونه سایتی رو یک شبه تغییر بده.سئو یک پروژه ی طولانی مدته که نیاز به تلاش روزانه و مداوم کارشناس بر روی سایت داره.به همین خاطره که اسکوپ یه انتخاب هوشمندانس چون که یک متخصص رو استخدام میکنید که همیشه حواسش به وبسایت شما هست.

شما به عنوان کسی که صاحب یک کسب و کاره و دنبال اینه که درآمد خودش رو افزایش بده باید بدونید که با دیجیتال مارکتینگ پیش رفتن یک امر اساسی و مهم هست که این روز ها بدون اون نمیتونید پیشرفت کنید و به موفقیتی که انتظارش رو دارید برسید.

بهینه سازی موتور جستجو یک فعالیت بازاریابیه که نمیشه ازش چشم پوشی کرد.پس همین الان اسکوپ رو انتخاب کنید تا با صرف کمترین هزینه به جایی که لایقش هستید برسید و همیشه فراتر از رقبا باشید.

پس برای داشتن بازدید کننده های بیشتر فقط کافیه به ما اعتماد کنید و از خدمات سئوی ما استفاده کنید.

اگر سوالی دارید میتونید با پشتیبانی اسکوپ در ارتباط باشید.(لینک)