گروه اسکوپ

وظایف ادمین تلگرام چیه؟

ادمین تلگرام فرد متخصصی هست که به عنوان یک مسئول وظیفه داره کانال شما و یا کسب و کارتون رو مدیریت کنه تا به درآمد بیشتری برسید. گروه اسکوپ به شما کمک می‌کنه که یک کانال موفق تلگرامی داشته باشید. با ما همراه باشید در ادامه مقاله.

تلگرام چیه؟

لوگو تلگرام-طراحی سایت-شیراز-scope group

تلگرام توی سال 2013 توسط تیم پاول دوروف راه اندازی شد و حالا یک پیام‌رسان محبوبه که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیره، چون که دارای ویژگی های منحصر به فردیه که اون رو از بقیه ی پلتفرم ها متمایز میکنه. از بهترین این ویژگی ها میتونیم به افزایش امنیت و حریم خصوصی اشاره کنیم.

این برنامه چند پلتفرمیه و نسخه‌هاش برای iOS، Android، Windows، Mac و Linux در دسترسه. همچنین می تونید از طریق مرورگر وب به تلگرام دسترسی داشته باشید.

قابلیت هایی مثل ایجاد کانال, گروه, ارسال تصویر و… باعث شده که بسیاری از افراد به خصوص کسب و کارها بهش روی بیارن.

کانال تلگرام چیه؟

کانال تلگرام یک ابزاره برای انتشار محتوا برای مخاطب ها. کانال ها توسط ادمین تلگرام مدیریت میشن و تمام مطالب توسط ادمین توی کانال قرار داده میشن. مخاطب ها میتونن برای محتوایی که قرار داده میشه نظر بذارن اما نمیتونن محتوایی رو توی کانال به اشتراک بذارن. این محتوا شامل متن، تصاویر، ویدیوها، لینک‌ها، فایل‌ها و… هست.

کانال های تلگرام برای اهداف متعددی مثل اشتراک گذاری محتوای سرگرم کننده، وبلاگ نویسی، بازاریابی، فروش محصولات و خدمات و… استفاده میشن.

از مزیت های کانال های تلگرام میشه به افزایش فروش، افزایش سود بدست اومده از تبلیغات، افزایش شناخت از برند، افزایش مشتری و… اشاره کرد.

از مزیت های اصلی کانال های تلگرام ظرفیت نامحدود تعداد اعضای کاناله. یعنی شما هر تعداد مخاطبی که بخواید رو میتونید به کانالتون دعوت کنید.

کانال های تلگرام چطوری به کسب و کار شما کمک میکنن؟

  • افزایش آگاهی

هرچی برندتون بیشتر توی پلتفرم‌های اجتماعی فعالیت کنه، کاربرای بیشتری باهاش آشنا میشن.

  • بدست آوردن کاربرای جدید

ماهانه بیشتر از 400 میلیون کاربر فعال توی تلگرام وجود داره. این امر سبب شده تا تلگرام به یکی از ابزارهای موثر برای تجارت تبدیل بشه.

  • افزایش عملکرد محتوا

کانال های تلگرام یکی از بهترین نرخ های تعامل رو برای محتوا فراهم میکنه. به این دلیل که برای هر پست جدید، کاربر به طور پیش‌فرض یک اعلان(notification) دریافت میکنه.

  • افزایش فروش

هر کسب و کار زمانی که تعامل بیشتری با کاربرای جدید تلگرام داشته باشه، می تونه فروش بیشتری هم داشته باشه.

چطوری کانال تلگرام مدیریت میشه؟

هر کانال تلگرام از دو نقش سازنده ی کانال و ادمین تشکیل شده. هر کانال حداکثر 50 ادمین و فقط یک سازنده میتونه داشته باشه. حقوق کامل مالکیت فقط به سازنده ی کانال تعلق داره. یعنی حتی اگر از کانال خارج بشه، می تونه دوباره بگرده و همچنان حقوق خودش رو حفظ کنه. همه ادمین ها توسط مالک اضافه میشن.

ادمین تلگرام چیکار میکنه؟

ادمین تلگرام-طراحی سایت-شیراز-scope group

ادمین می‌تونه اطلاعات کانال رو تغییر بده، محتوا رو منتشر کنه، پست‌ها رو ویرایش یا حذف کنه، اعضا اضافه کنه و…

هر کسب و کاری باید یک کانال تلگرام و در کنارش یک ادمین براش داشته باشه.

ادمین محتوایی که مورد تایید کارفرما باشه رو به اشتراک میذاره و در کنارش پاسخگوی تک تک افرادی که تمایل به برقراری ارتباط با کسب و کار داره هست.

این محتوا میتونه شامل هر چیزی باشه که یا خود کارفرما اون رو تهیه میکنه و در اختیار ادمین قرار میده و یا هم ادمین خودش اون ها رو تولید و منتشر میکنه.

ادمین تلگرام گروه اسکوپ در قالب محتواسازی توانایی تهیه ی عکس محصول, نوشتن درباره ی محصول یا خدمات و… رو داره.

اگر همکاریتونو با گروه اسکوپ شروع کنید میتونید یک ادمین تلگرام حرفه ای برای کسب و کارتون در اختیار داشته باشید که همیشه آماده ی خدمت رسانی به شما و رشد کسب و کارتون توی فضای تلگرام هست.

SCOPE GROUP