خدمات شبکه و msp

خدمات شبکه در شیراز

با توجه به افزایش هزینه‌های آشکار و پنهان داشتن یک تیم آی‌تی کامل برای اجرا یا نگهداری زیرساخت‌های کامپیوتری سازمان یا شرکت ها متوسط و بزرگ تمایل به سمت برون سپاری این خدمات زیاد شده.
وظیفه‌ی شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات مدیریت شده, اجرا مدیریت و نگهداری زیرساخت‌های کامپیوتری برای همکاران است.

خدمات شبکه گروه اسکوپ

طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری

تیم ما از مرحله‌ی طراحی و محاسبه‌ی نیازمندی‌ها تا مراحل نهایی اجرا، تست و عیب‌یابی در کنار شما خواهد بود .

ما آپتایم و رضایت ۱۰۰٪ شما را تضمین میکنیم.

راه‌اندازی و نگهداری سیستم

هر کسب‌و‌کاری متناسب به زمینه‌ی فعالیت های خود نیازمندی‌های متفاوتی دارد.

تیم ما با تجربه‌ی بسیار در همکاری با انواع کسب‌وکار‌ها از شرکت‌های معماری یا طراحی کوچک تا ادارات بزرگ و گیم‌نت‌ها قطعا توانایی ارائه بهترین راهکار برای نیاز‌های شما را دارد

بکاپ گیری off-site

با وجود روزافزون باج‌افراز ها و عدم احتیاط کاربران معمولی نسبت به امنیت اطلاعات مهم‌٬ ظروری است که از اطلاعات خود را در یک محیط ایزوله و امن یک نسخه داشته باشید.

سرویس بکاپ off-site اسکوپ این امر را فراهم میکند و با استفاده از رمزنگاری AES امنیت آن را تضمین میکند

کانفیگ سرورهای لینوکسی

تیم ما با تسلط کامل و داشتن مدارک بین‌المللی در توضیع‌های رایج لینوکس سرور (سنت‌اواس٬ردهت٬اوبونتو)  توانایی انجام کانفیگ تمامی تنظیمات یا نرم‌افزارهای مورد نیاز شما را دارند.

همچنین گروه اسکوپ تا جای ممکن اصرار به استفاده از کانتینر به جای سرور دارد که به‌روز رسانی را ساده‌تر و هزینه‌ها را کاهش میدهد

اجرای سیستم‌های مانتیورینگ و کنترل کلاینت‌ها

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تکنولوژی‌های مورد استفاده ما

میکروتیک(Mikrotik)

میکروتیک و سیستک عامل اختصاصی آن (RouterOS) همواره باعث ایجاد رقابت و نوآوری در زمینه شبکه شده اند. و در اکثر مواقع بهترین گزینه برای شرکت‌های کوچک و متوسط است.

سیسکو(Cisco)

نام سیسکو با شبکه گره خورده و تقریبا در هر شبکه‌ی بزرگ حداقل یک محصول از سیسکو استفاده میشود.اکثر تجهیزات سیسکو با هزینه‌های نگهداری بسیار بالا مختص ادارات یا شرکت‌های بزرک است.

یوبیکویتی(Ubiquiti )

تجهیزات یوبیکویتی تنوع بسیار بالایی دارند و از مصارف خانگی تا تجهیزات تخصصی شرکت‌های ارایه دهنده اینترنت و دیتاسنتر‌های بزرگ از محصولات این شرکت استفاده میکنند.

رد هت انترپرایز لینوکس (RHEL)

ردهت بزرگترین و قوی‌ترین توضیع لینوکس در دنیای سرور‌هاست و با وجود نسخه‌های دیگر آن مانند CentOS Stream پایداری سرور را کاملا تضمین میکند.

سوزه لینوکس(Suse)

سوزه لینوکس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های دنیای لینوکس و روش توضیع تقریبا rolling برای استفاده در موارد خیلی جدید یا غیر معمول مناسب است.

داکر(Docker)

داکر معروف‌ترین پلتفرم کانتینر‌هاست و با وجود بیشمار کانتینر از پیش ساخته‌ شده بهترین گزینه برای انتقال زیرساخت‌های فعلی به سمت کانتینر است.

کوبرنتیز(Kubernetes)

کوبرنتیز با داشتن بیشترین commit بعد از کرنل لینوکس یکی از بزرگترین پروژه‌های متن باز است این نرم افزار قویترین و بهترین گزینه برای مدیریت کانتینر هاست

مجازی‌سازی(Virtualization)

پتانیسل‌ها و کاربرد‌های سیستم‌های مجازی بیشمارند٫ از یک روتر یا فایروال مجازی ساده تا سرور‌های مجازی بزرگ برای داده کاوی یا پایگاه‎داده های بسیار بزرگ.

مقالات مرتبط در رابطه با شبکه