چرا پشتیبانی و مدیریت سایت برای بقای سایت مهمه؟

بیشتر صاحبان کسب‌ و کارهای کوچک نمیدونن وقتی نوبت به مدیریت ‌سایت میرسه، از کجا شروع کنن. گروه اسکوپ شما رو توی روند اجرای یک سایت راهنمایی میکنه تا بازدید از سایتتون افزایش پیدا کنه و در نتیجه به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

بیشتر صاحبان شغل های کوچیک با این چالش که پشتیانی و مدیریت سایت چیه و چه کاربردی داره، دست و پنجه نرم می کنن. و منطقی هم هست. احتمالاً برای فروش محصولات وارد تجارت شدید، نه برای طراحی و راه اندازی سایت.

اما واقعیت اینه که شما بدون سایت به اهداف بازاریابیتون نمیرسید. سایت برای موفقیت تقریباً هر شرکتی بسیار مهمه، و بعیده که بشه ازش چشم پوشی کرد.

چرا پشتیبانی و مدیریت سایت مهمه؟

همه با “طراحی سایت” آشنا هستن، اما افراد زیادی خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت رو نمی شناسن و ازش استفاده هم نمی کنن. حتی اگه برای رشد کسب و کارشون ضروری باشه.

هر کسی می تونه یک مدیا رو توی سایت شما قرار بده. اما آیا همه میتونن حجم فایل رو کم کنن؟ Alt رو به روش درست بنویسن؟ آیا می‌تونید زمانی که کدنویسی دچار خطا میشه، اون رو درست کنید؟

اگر سایتتون خراب بشه چیکار میکنید؟

این خرابی سایت ممکنه منجر به ضرر مالیتون بشه.

آیا کسی رو برای راه اندازی مجدد سایتتون دارید؟

اینجاست که پشتیبانی و مدیریت سایت اهمیت خودش رو نشون میده.

پشتیبانی و مدیریت سایت گروه اسکوپ از افراد متخصصی تشکیل شده که آماده پشتیبانی و مدیریت سایت شما هستن.

با طراحی و راه اندازی سایت کار تموم نمیشه بلکه ما همچنان با شما برای پشتیبانی و مدیریت سایت در ارتباط هستیم.

مدیریت یک سایت بیشتر از اون چیزیه که به نظر میرسه.

پشتیبانی و مدیریت سایت شامل:

  • تعمیر و نگهداری
  • به روز رسانی طراحی و محتوا

همواره برای جذب بیشتر مخاطب باید محتواها و دیزاین سایت رو آپدیت نگه داریم و با استفاده از چیزهای جدید مخاطب رو به سایت و برندمون علاقه مند کنیم.

  • به روز رسانی افزونه ها

به روز رسانی ها بسیار مهم هستند چون که برای بهتر کردن سایت ها منتشر می شن. برای رفع مشکلات، حذف هر گونه خطا و افزودن امنیت بیشتر به سایت شما کمک می کنند.

  • انتشار محتوا
  • تضمین امنیت سایت
  • آموزش نحوه ی کار با سایت
  • ارائه پشتیبانی به کارکنان و مشتریان
  • بکاپ گیری از سایت

پشتیبان گیری منظم از سایت به شما این امکان رو میده که همیشه بتونید سریع و ایمن سایتتون رو برگردونید.

  • تست سایت

سایت شما همون برند شماست. پس، مهمه که همه جا، توی همه‌ی دستگاه ها و مرورگرها، دقیقاً به روشی که شما انتظار داشتین نمایش داده بشه. یک تصور غلط رایج اینه که یک سایت در هر مرورگری یکسان کار میکنه. از این رو، بسیار مهمه که روی چندین مرورگر تست کنید تا مطمئن بشید که همه جا به روش صحیح نمایش داده میشه.

  • و …

همه اینها برای جلوگیری از اینه که مردم سایت شما رو بدون انجام کاری ترک کنن و اولین برداشتی که از برندتون توی ذهنشون ثبت میشه اشتباه باشه.

نتیجه:

سایت شما قلب حضور شما توی دنیای دیجیتاله. به همین خاطر باید یک تیم حرفه ای و قابل اعتماد مثل گروه اسکوپ رو برای کسب و کارتون انتخاب کنید.

گروه اسکوپ سایتی براتون میسازه که مخاطباتون رو شگفت زده میکنه و تشویقشون میکنه تا از خدماتتون استفاده کنن. شما به گروه اسکوپ نیاز دارید تا بهتون کمک کنه یک سایت سفارشی داشته باشید که با مخاطبای هدفتون صحبت کنه و به شما کمک کنه که حفظشون کنید.

ما می‌تونیم به شما کمک کنیم تا سایت رویاییتون رو داشته باشید و اون رو به بهترین شکل حفظ کنید.

امروزه سایت به یک گزینه ی اساسی برای رشد هر کسب و کاری تبدیل شده. ما همواره توی مقالاتمون افراد رو به داشتن سایت دعوت می کنیم. چرا که کسب و کار به روش سنتی دیگه اثرگذاری سابق رو نداره و هر کارفرمایی برای برندسازیش نیاز به سایت داره.

گروه اسکوپ خدمات طراحی سایت رو برای شما به بهترین شکل ارائه میده. خدمات طراحی سایت گروه اسکوپ شامل سئو, پشتیبانی و مدیریت سایت, تولید محتوا و… میشه. پس نتیجه میگیریم که گروه اسکوپ همیشه همراه شماست و همواره در تلاشه برای رشد بیشتر شما.