۱۰ کاری که قبل از طراحی سایت باید انجام بدهیم

اگر طراحی وب سایت را به ساخت یک خانه تشبیه کنیم ، قطعا نمی توان بدون برنامه ریزی و آماده سازی های لازم آن را به خوبی بسازیم. باید بدانیم چه نوع سایتی را میخواهیم ، چه انتظاراتی از آن داریم ، چگونه میتوانیم بیشتزین سود را از آن ببریم، چه امکاناتی را باید برایش فراهم کنیم و … . مانند یک خانه، وب سایت شما باید با یک پی خوب ساخته شود تا ارزش تمام وقت و هزینه ای را که برای آن صرف می کنید داشته باشد. در این مطلب به ۱۰ کاری که قبل از طراحی سایت باید انجام بدهیم می پردازیم.

چرا تولید محتوا برای سایت مهمه؟

سایتتون رو تازه راه‌اندازی کردین و دنبال یک استراتژی برای سئو می‌گردید؟ بهترین راه برای رنک کردن یک وب‌سایت تازه راه‌اندازی شده تولید محتوا مفید و هدفمنده. توی این مقاله با ما همراه باشید تا براتون توضیح بدیم داشتن استراتژی تولید محتوا چجوری می‌تونه کسب و کارتون رو پیشرفت بده.

چرا باید عکاسی محصول رو جدی بگیریم؟

تولید محتوا بصری-طراحی سایت-شیراز-scope group

توی این مقاله بهتون می‌گیم که چرا باید عکاسی محصول رو جدی بگیریم و عکاسی محصول خوب چجوری می‌تونه کسب و کارتون رو متحول کنه. با ما همراه باشید.

بهترین ابزار های تست سرعت سایت

سرویس google pagespeed insight

ابزارهای تست سرعت برای سنجش نقات قوت و ضعف وبسایت شما بسیار کارآمد هستند. با استفاده از این ابزار‌ها شما میتوانید به راحتی بازدهی سایت خودتون رو بهینه کنید

در این مطلب سعی داریم تا بهترین ابزار‌ها در این زمینه رو به شما معرفی کنیم.

چیزهایی که باید قبل از خرید سایت با قالب آماده بدونید

سایت وردپرس-طراحی سایت-شیراز-scopegroup

امروزه همه قبل از خرید راجع به کالای مورد نظرشون در گوگل سرچ می‌کنند. حضور در بازار دیجیتال می‌تونه یک سرمایه‌گذاری خوب روی کسب و کار و آیندتون باشه. اگه به هر دلیلی بودجه برای راه اندازی سایت با قالب اختصاصی ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از قالب آماده است. با ما همراه باشید تا بیشتر در رابطه با قالب‌های آماده بدونید.

طراحی ui و ux چی هستند؟

طراحی-ui-ux-طراحی سایت-شیراز-scope group

رابط کاربری و تجربه کاربری دو تا از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در طراحی سایت باید به اون‌ها توجه ویژه داشته باشیم. در این مقاله به شما توضیح می‌دهیم که طراحی ui و ux چی هستن.

ثبت اطلاعات در گوگل مپ

مزایای گوگل مپ-طراحی سایت-شیراز-scope group

گوگل مپ فقط برای رسیدن به مقصد نیست. گوگل مپ روی کسب و کارها خیلی تاثیر داره و می‌تونه باعث پیشرفتشون بشه. توی این مقاله بهتون توضیح می‌دیم که چجوری کسب و کارتون با گوگل مپ می‌تونه پیشرفت کنه.

چرا پشتیبانی و مدیریت سایت برای بقای سایت مهمه؟

برای رشد توی دنیای دیجیتال مارکتینگ فقط داشتن سایت کافی نیست. بلکه برای کامل کردن این روند نیاز به پشتیبانی و مدیریت سایت هم دارید. ما می‌تونیم به شما کمک کنیم که سایتتون همیشه باکیفیت و به روز بمونه!